Hot News + Podporujeme

Dne 3. 9. 2021 začíná Live trénink Taekwon-Do v tělocvičně TJ Klínec od 17.00h!! Sdílejte, šiřte a přijďte s dobrou a bojovnou náladou.

Páteční trénink (9. 10.) v Klínci, je věnován zkouškám s panem Velmistrem Hwangem. Zkoušky budou probíhat od 17:30 hod, po domluvě s p. velmistrem, ve skupinách po deseti!!  Přítomnost rodičů bohužel není tentokrát možná (dle pokynů Národní sport. agentury). Pokud zůstanou nařízení a opatření taková, jaká jsou dnes, budeme nuceni rozdělit naše tréninky na hodinová cvičení, vždy pouze pro 10 cvičících, kteří se po hodině budou střídat.  

...A takhle hezky jsme měli na Šumavě - Lipno. soustředění v rodinném KRUHu, udělali jsme si skvělý den s velkým Přítelem Milanem P. VII Dan z Velešína...výlet, hry, fitness :) s hudbou..a spousta tréninků :)). pawell

Dnešním dnem 3.3.2019 jsme se stali veřejnými podporovateli a donátory organizace Sea Shepherd

Již přes rok podporujeme neziskovou org. člověk v tísni. Nestydíme se za to. Pomáháme.

Dále podporujeme UN project World Food Programme. 

Jsme členy Středočeského STM. Pokud bude mít kterýkoli náš student "bojovník" zájem, velice rádi ho zde uvítáme. Bližší informace na tréninku.

Všechny akce zákonitě vyvolávají reakce a všechny vztahy v životě spoluutváří také naši osobnost. Doufám, že Vás náš postoj k ostatním ovlivňuje tak, aby jste se stali nebo zůstali opravdovými "lidskými bytostmi", nebo-li Human beings. 

     Díky Vám všem, kteří jste v naší škole, můžeme trochu pomáhat potřebným. Díky, pawell st. - ved. školy  Taekwon-Do ITF Circle. Buďte na sebe hrdí s pokorou.